در حال بارگذاری...

دوره مدلسازی سه‌بعدی ۳D Modeling

توضیحات دوره

نرم‌افزارهای سه بعدی در زمینه انیمیشن، معماری، بازی سازی، مدل سازی صنعتی، مدل سازی تبلیغاتی و … کاربرد فراوان دارد.

به دلیل گستردگی امکانات این نرم افزارها در زمینه‌های گوناگون، هنرجویان برای فعالیت در فیلد تخصصی  مورد نظر خود، ابتدا باید شناختی کلی از نرم افزارها پیدا کنند. این دوره کلیتی از نرم افزارهای سه بعدی در خصوص اصول اصلی مدلینگ سه بعدی و شبیه سازی آموزش داده خواهد شد.

نکته قابل توجه دیگر این است که اگر شما نرم افزارهای سه بعدی را اصولی یاد بگیرید، دیگر فرقی ندارد که با کدامیک کار می کنید. همه نرم افزار های سه بعدی بر روی یک هسته اصلی واقع شده اند و فقط هر کدام قدرت بیشتر در بخش های مشخصی دارند.

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها، فارغ التحصیلان رشته های معماری، طراحی صنعتی، انیمیشن، علاقه مندان به مدل سازی سه بعدی، علاقه مندان به ساخت بازی، هنرجویان هنرستان ها، طراحان در شرکت های تبلیغاتی و … خواهند بود.

در پایان دوره دانشجویان می‌توانند به راحتی با نرم افزار کار کنند و مدل‌های نه چندان پیچیده را مدل سازی کنند. به مدل ساخته شده متریال بدهند، نورپردازی و رندر کنند. همچنین هنرجو آماده ورود به بخش‌های تخصصی تر نرم افزار در دوره‌های آتی خواهد شد.

در هر جلسه هنرجویان پس از توضیحات مدرس، فرصت خواهند داشت که مباحث آموزش داده شده را خود امتحان کرده و تمرین کنند. در انتهای هر جلسه یک کار به عنوان کار منزل برای هنرجو تعریف می‌شود و انجام دادن و کیفیت این تمرینات معیار یادگیری بیشتر و بهتر آن خواهد بود.

جزئیات دوره:

زمان برگزاری: سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۰ صبح

تعداد جلسات: ۷ جلسه ۱/۵ساعته

شهریه دوره: ۷۰۰/۰۰۰ تومان

مدرس: میلاد پسندیده

مدرس نقاشی دیجیتال و تصویرسازی/ انیماتور

هنرجویان در نظر داشته باشند، ملاک برگزاری به حد نصاب رسیدن کلاس‌ها می‌باشد.

همچنین اولویت حضور در کلاس‌ها، متقاضیانی هستند که زودتر اقدام به ثبت نام نموده‌اند.

انتخاب سردبیر
یه قاچ انیمیشن خانه پویانمایی گیلان تالار گفتمان شهرداری رشت
خانه پویانمایی گیلان - غرفه کودک یادواره آیت الله بهجت
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس